The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG Forum

The Vampire Diaries RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Карълайн Форбс
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Габриел Хейстингс
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Ребека.
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Натали Блекуел
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Stefan Salvatore
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Scarlette.
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Carrie Dane.
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Клаус
Бар "Mystic Grill I_vote_lcapБар "Mystic Grill I_voting_barБар "Mystic Grill I_vote_rcap 
Latest topics
» Реклама
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 5:55 pm by Анди.

» Какъв е следващия?
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:12 pm by Карълайн Форбс

»  Кой е любимият цвят на следващият?
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:12 pm by Карълайн Форбс

» Оцени профила на предишният
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:11 pm by Карълайн Форбс

» Момче или момиче е следващия ??
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:11 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на ликът
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 28, 2012 4:20 pm by Натали Блекуел

» Да бройм от 1 000
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:55 pm by Карълайн Форбс

» Ню Йорк,преди две години.
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeНед Май 27, 2012 2:52 pm by Деймън Салватор

» Смяна на името
Бар "Mystic Grill Icon_minitimeНед Май 27, 2012 2:43 pm by Katherine Pierce

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 7:11 am

 

 Бар "Mystic Grill

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Katherine Pierce
Admin
Admin
Katherine Pierce


Брой мнения : 289
Points : 684
Reputation : 4
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeПет Май 18, 2012 8:28 pm

Бар "Mystic Grill 4375215S
Върнете се в началото Go down
https://diariesofvampires.bulgarianforum.net
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 12:37 pm

Свърших училище. Днес беше ужасен и скучен ден! Мислех, си, че когато станеш на 17 малко или много животът ти ще се промени, особено след като си в нов град. За съжаление обаче не чувствах особена разлика между вчера и днес, макар именно днес да беше рождения ми ден.
Времето беше хубаво. Повечето биха казали "идеално за разходка", но реших, че точно сега имам нужда от едно горещо лате. Отправих се към Мистик Грил, където се събираха много хора. И макар да бях тук от точно месец и половина, не познавах почти никого! Именно за това сама щях да отпразнувам това, че вече съм на 17 .. с кафе.
-Лате.. -Усмихнах се на бармана, който ми се усмихна в отговор, след което започна да изпълнява поръчката ми. Сложих чантата си на стола до мен и се облегнах с една ръка на барплота.
Когато бармана ми подаде латето се усмихнах и отпих.
-Честит рожден ден, Натали.. -Казах тихо на себе си и въздъхнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 12:43 pm

Беше ми омръзнало постоянно да стоя на едно място именно в нас и да ми казват какво да правя и какво да не правя.Не че пък аз изпълнявах точните заповеди,но това е съмсем друга тема.Взех си якето и но най-бързият начин се изнесох от имението.Реших,че днес ще е хубав ден да си направя разходка из града пък и може би да се нахраня с някоя тинейджърка на която никой не й обръща внамание.Щеше да е доста по забавно след като види че някой й обръща внамание а всъщост не знае кой е.
След като вече прекрачих прага на Мистик Грилседнах на бара и поръчах на новия барман,който явно заместваше тези дни поради причината,че не съм го виждал преди а аз определено съм редовен криент тук.Докато чаках да ми донесе поръчката с периферното си зрение забелязах едно момиче което определено се нуждаеше от компания.Станах от стола и застанах до нея.
- Свободно ли е ? - попитах учтиво като за начало , но не изчаках отговор и седнах направо тя ме погледна,а аз и се усмихнах и тъкмо тогава чашата ми с алкохола дойде и аз я продърпах към себе си.
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 12:50 pm

Докато размишлявах как да прекарам остатъка от скучния си ден.. Дали да не обиколя парка? Или пък да се прибера вкъщи и да слушам тъжна и депресираща музика? Или да продължа да стоя тук? .. Та докато размишлявах, висок и строен мъж се приближи и попита дали мястото е свободно. Преди да успея дори да разтворя устните си и да му отговоря, той вече се беше настанил на стола.
-Да.. Свободно е. -Казах, като иронично подчертах, че реално няма значение, защото непознатия вече беше седнал. Тъкмо когато се намести, бармана му подаде чаша с някакъв алкохол. Мисля, че беше уиски.
Отново взех своята чаша, отпивайки от все още горещото лате, което имаше доста хубав вкус. Чудех се как да заговоря непознатия, защото щеше да е глупаво да седя и да не кажа нищо.
-Е.. -Започнах напълно неуверено.. -Изплюй камъчето.. Симпатичен мъж, като теб -сам. Как е възможно?
Реших да заложа на очевидното, а именно -защо непознатия ми събеседник е сам в бара. Обзалагах се, че жените се биеха със зъби и нокти за него. Сини очи, тъмна коса.. Да, нямаше никакви шансове да влезе и да заговори МЕН.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 12:59 pm

Момичето ме изгледа леко накриво след като се настаних на стола без покана.Тя не пиеше алкохол ? Или беше от сдуханите момичета или беше в пълна депресия , но аз лично когато съм в депресия пия също алкохол .. тя беше толкова объркваща с това лате.Разклатих леко глава за да се оттърся от тези си мисли и погледнах тъмнокосата, която веднага почна с директен въпрос към мен защо съм сам тук ..пък и ако съдех по мислите й определено не възразяваше да и правя компания.
- Не мислиш ли че прекалено бързо отидохме на този въпроси .. момиче което пие лате ? - казах като леко се усмихнах тъй като не знаех името й и това беше единственият начин по който можех да я нарека сега.
Приближих столя си малко по близо до нейния.Като се загледах в нея .. и наклоних леко главана една страна..Май определено си беше от депресираните момиче точно в този момент.Трябваше да отговора на въпроса й вместо да мисля за това.
- Да кажем че така нареченият от теб симпатичен мъж .. не че отричам че не е така .. - казах като се засмях .. все пак си бях доста самовлюбен и нямаше как да не покажа това си качество.
- ... реши просто да не бъде заобиколен с толкова много момичета .. а да се запозная с момиче пиещо лате и стоящо само на бара в този ден .. - казах като й смихнах , после се усмихнах и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 1:07 pm

Мислех си, че беше от онези мъже, които при моя въпрос щяха да се опитат директно да избягат от мен, но непознатия сякаш правеше точно обратното. Каза ми, че прекалено бързо сме отишли на този въпрос, наричайки ме "момичето, което пие лате".. Секунди след това обаче промени мнението си и ми отговори:
- Да кажем че така нареченият от теб симпатичен мъж .. не че отричам че не е така ..реши просто да не бъде заобиколен с толкова много момичета .. а да се запозная с момиче пиещо лате и стоящо само на бара в този ден ..
След тези му думи разбрах няколко неща: 1. Определено беше самовлюбен! 2. Бях права, за това, че около него се въртят много момичета и 3. Искаше да научи името ми.
И наистина изглеждаше откровено грубо да не му кажа името си, нали?
-Натали. -Отвърнах. -Вече може да кажеш "Натали, която обича лате, а не алкохол!"
Добавих, след като разбрах очевидното му учудване, че не пия уиски или някакъв алкохол.. какъвто и да е..
Още от малка мразех алкохола. Свързвах го с баща ми, което никак, ама никак не ми харесваше. Но това беше друга тема, която трябваше да изоставя сега.
-А може ли и аз да науча името на.. На мъжът, обичаш алкохол и мразещ лате?

Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 1:37 pm

Засмях се когато ме карече така.Не че имах нещо против латето .. просто не ми беше страст.Една о де пиеш нещо такова ,а друго е се наливаш с алкохол.Поне според мене по забавно.Облегнах се на ръката си като продърпах чашата си пред мен.Погледнах я .. за човешко същество .. можеше да се каже че разговаряше доста добре с непознати.Усмихнах й се широко..Нямаше да отговора на въпроса й относно името ми веднага.
- Защо някой ден след скучното ти училище не дойдеш тук отново .. определено ще се засечем .. - отбелязах като отпих от чашата си и не я изпусках от поглед.
- .. и пък можеш да разбереш че алкохолът не е чак толкова лош колкото ти си го представяш, Натали .. даже може да е много по забавно от мислиш. - смигнах й и станах от стола ..като реших че може би след тази ми покажа щеше да се присъдедини към мен или просто да изпълни това което и казах след училище.Нямаше да използвам това да и въздействам .. така или иначе .. както гледах Натали щеше да го направи .. поне за сега никога не съм грешал надявам се да не е така и за напрад.След като направих няколко крачки и се отдалечих от нея се обърнах ..
- Името на мъжът мразещ лате е Деймън .. - казах като и сммигнах и й се усмихнах по широко.
Настаних се на няколко стола по нататък..като я погледнах за няколко секинди след сядането ми и после се правех , че дори не я познавам .. никога не съм я срещал .. Дали това щеше да я привлече и да дойде да ми прави компания ?
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 2:10 pm

След като дълго ме гледаше и очевидно размишляваше, каза:
- Защо някой ден след скучното ти училище не дойдеш тук отново .. определено ще се засечем ..
Погледнах го. Да, училището ми определено беше скучно.. Особено за новак като мен. Никой никъде не те познава.. Просто отиваш, записваш планове и се прибираш у дома.. Монотонен начин на живот!
След това обаче непознатия направи нещо, което поне за първите няколко секунди беше непонятно за мен. Стана, каза името си (Деймън -звучеше ми много мистериозно) и седна на една от масите.. Сякаш искаше да провери дали ми е интересен.. дали ще го последвам..
Огледах се за миг, след което взех чашата си, чантата и се преместих отново при него, оставяйки чантата на свободния стол.
-Сега ще се местим от маса на маса ли... Деймън? -Попитах го, докато отпих за пореден път от чашата си. Определено играеше някаква игра.. само че не можех да разбера каква и защо..
-Защо си мислиш, че ще дойда отново тук? -Попитах. -Вече отпразнувах "рождения си ден".
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 2:17 pm

Както винаги не сбърках с предположението си че тъмнокосата ще дойде и ще се настани при мен.Въпроса който ми зададе беше напълно риторичен .. защото и самата тя го знаеше , но явно се нуждаше от някой който да и каже отговора вместо нея..проближих се до нея така че устните ни да бъдат на съвсем малко разстояние едни от други ..
- Защото .. - започнах като след това се отдръпнах .. и усетих дъхът на момичето.
- .. да кажем .. съм ти доста интересен ако не беше така в момента нямаше да дойдеш при мен и да продължиш разговора който бяхме започнали така случайно набара .. - усмихнах й се и метнах на бармана да ми донесе още една чаша от същият алкохол който пиех в момента .. само че този път исках две чаши.
Докато чакахме алкохола да пристигне отговорих и на другият и въпрос който първо ми беше задала относто масите.
- Никой не те ара мила да вървиш след мен като малко кученце нали разбираш съкровище .. - казах като ръкаа ми мина бавно то лицето на момичето и точно в този момент бармана донесе двете чаши.
Бутнах едната към нея и дигнах веджи.Исках да видя как щеше да реагира на това ми предизвикателство.
- Хайде Натали .. днес е рожденият ти ден .. - усмихнах и се като надигнах чашата и си очакнах тя да хване нейната ..
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 2:45 pm

Приближи се, като дори не можех да различа думите му, до толкова ме накара да забравя за момент къде съм.. Говореше ми, че ако не ми е бил интересен, нямаше да ходя след него като кученце.. Реално дори аз не знаех защо го последвах тук, на масата, вместо да остана сама на бара.
Поръча си алкохол; мислех, че е само за него, но се оказа, че поръчката реално е за 2 чаши, вместо за една.
- Хайде Натали .. днес е рожденият ти ден .. -Каза ми, а аз не знаех как да реагирам.. Дали да изпия чашата.. или пък да откажа. Реших, че малко алкохол, макар и след латето, нямаше да ми навреди.
-Добре.. -Отвърнах..Взех чашата, погледнах го и отпих съвсем леко, като веднага след това оставих чашата на мястото й.
Нямаше да пия повече! Все пак.. никога не бях пила, на дали щях да започна от сега! Дори и за рождения ми ден!
-Ето.. пих.. -Добавих, за да покажа, че нямам намерение да докосна тази чаша отново. Може би просто не бях от хората, които пият.. Може би просто ми беше писано до живот да съм трезва!
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 2:51 pm

Веднага щом доближи чашата си до устните си и я остави на масата .. и оточни че повече нямада пие.Дали ме излъга или наистина беше пила .. лесно щях да разбера ... приближих се съвсем близо до устните на момичето.
- Дъхни ми Натали .. - казах като след това се отдръпнах за да се засмея на това което я карам да прави но после със серизно изражение се върнах към задачата си.
Гледах към усните й а после към очите й като ги редувах.Явно нямаше да го направи .. затова сам трябваше да се справя със задачата си.
- Не искаш да го направиш по собствено желание .. значи трябва сам да се заема с това мила.. - казах като веднага след това я целувах по продължително като езика ми беше в устата на момичето.
Може би малко се дърпаше от началото но докато се усети и се успокой от целувката и се остави като знаеше че няма да може да се оттърве от мен вече устните ни бяха отделени.
- Е добре .. може би малко си пила .. - казах като се отдръпнах и взех чашата си отпих и я погледнах все едно нищо нередно не бях направил като за първа среща.
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 3:10 pm

Ако до сега мислех , че поведението му е странно, то нямаше какво да кажа относно това! След като се отдръпна, аз го погледнах, осъзнавайки, че бузите ми бяха червени, като домати.. Как се очакваше да реагирам? Държеше се сякаш до преди малко езикт му не беше в устата ми и не ме целуваше..
-Извинявай, че ще те попитам това, но.. -3апочнах неуверено. - .. всички момичета ли целуваш на първа среща?
Прокарах ръка през косата си, като оставих част от косата ми да закрие лицето ми. Не исках да си личат червенините по лицето ми.
-Просто ми е интересно.. -Добавих- Не, че .. че не ми хареса, но си мислех, че някакси по друг начин започват всички запознанства.
Отпих от чашата си с лате, като погледнах чашата с алкохола. Не съм сигурна дали наистина тестваше мен или това дали съм пила.. Но пък как можех да допусна, че ще иска да ме целуне? Никой не искаше..
Малко бяха тези, желаещи да говорят с мен, а какво остава за нещо такова.. Но този странник.. Имаше нещо особено в Деймън.. Не можех да определя точно какво , но сякаш около него дори и най-смелия човек се чувства безсилен.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 3:17 pm

След целувката както и предолагах започнаха всички въпроси.Завъртях очи .. искаше ми се да не беше идвал този момент .. но явно трябваше да отговарям.Погледнах всички останали които бяха тук и мълчах определено време за да видя дали ще каже още нещо .. но явно единственото нещо което искаше беше отговора ми.
- Никой не е казал че целувам всички момичета на първа среща .. - казах спокойно като продължавах да поддържам това да се правя .. на ударен.
- Просто исках да проверя дали наистина ме излъга че си пила от чашата с алкохол .. пък и както гледам как я поглеждаш явно ти се иска да отпиеш още един път или направо да я изпиеш Натали .. хайде не бъди толкова странна ... - казах като я гледах.
Аз вече бях на втора чаша а тя не искаше да пие от алкохола който и предоставих.Не че имах нещо против да изпия и неяната чаша но все пак исках да видя до къде можеше да стигне тъмнокосата .. и какво щеше да направи за напред.Беше ми прекалено интересна за да не направя че не я забелязвам .. от лате да мине на алкохол това наистан щеше да е едно от големи ми постижения за момиче като Натали.Затова опорито щях да я накарм да изпие чашата с уискито до дъното ..
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 3:30 pm

Мислеше, че съм странна? Просто не бях пияница.. Може би това беше странно за непознатия, но имайки предвит колко неща бях преживяла именно заради баща ми, който се наливаше с алкохол.. Сещайки се да крясъците, удрите и всичко останало .. просто ме отръщаваше.. тази малка напитка,, караща хората да се променят до неузнаваемост..
-Виж.. -Казах, докато тона ми премина от весел в малко по-сериозен от преди малко. Погледнах го. -.. Всеки има право на избор. Ти обичаш уиски, но аз предпочитам.. просто и само лате или няккакъв друг вид кафе..
Побутнах чашата към него, докато е стремях да звуча отново малко по-весело.
-Повече за теб. -Добавих, облягайки се отново назад на стола. Дали Деймън се държеше по друг начин, когато не пиеше? Та сега дори не изглеждаше пиян.. Не можех да определя неговото състояние, което ме навеждаше на мисълта, че просто се държеше така..
Сведох поглед към моята чаша, без да осъзнавам, че изглеждах като поредното тъжно момиче, чудещо се как да приведе живота си в ред.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 3:38 pm

Тази идея определено не и допадеше.Не я винях права беше че всеки има право на избор.Оставих чашата си на маста .. после я бутнах към средата на масата и погледнах към Натали.
- Е щом ти няма да пиеш и аз няма да пия .. щом ти не докосваш алкохол и аз няма да го направя .. щом ти искаш да си трезва и аз ще съм .. - оточних като не ягледах в очите само когато казвах последните си думи "щом ти така искаш".
- Ако ти искаш да пресъхна така да бъде Натали .. - казах като се засмех и след това усмивката ми изчезна моментално .. а аз продължах да не я гледам в очите.
Обича да е трезва .. така щеше да бъде.Доста дълго мълчание мина .. започнах да тракам по масата и да чакам да каже нещо.Определено щеше да си помисли че играя поредната си игра и нямаше да сбърка.Щеше ли да е по лесно да и въздействам и да я накарам да се напие а после да я изчукам ? След това просто ще я погледна в очите и ще я накарам да забрави всичко или просто да и взема спомени за миланото на баща й.Точно такива момичета като нея бяха толкова уязвими точно сега.
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 3:51 pm

Погледнах го, като в очите ми се четеше известна изненада. 3ащо изведнъж беше решил да не пие? Нима го правеше предимно защото аз не исках да докосна чашата повече?
Определено играеше някаква игра, която все още не можех да разгадая. Струваше си да опитам.
-Какви игри играеш, Деймън? -Попитах го, опитвайки се да бъда максимално любезна,макар да не намирах по-заобиколен начин да го попитам. -Какво искаш от мен? Да се напия? 3ащо ти е толкова интересно?
Кръстосах ръце, без да откъсвам и за секунда погледа си от синеокия, който сякаш нарочно ми се подсмихваше насреща. Беше интересна личност, но не мога да разбера.. 3ащо аз? Нима не можеше да си намери някоя интересна блондинка?
-Мислех си, че на вас, мъжете са ви по-интересни именно момичетата които се напиват, пушат и вършат интересни неща.. -Отбелязах. -А пък аз определено не спадам към тях.. Както сам се убеди.
Приближих се напред, за да виждам лицето му по-от близо. Макар да беше се още по залез, светлините в бара не бяха достатъчно добри, да го виждам идеално.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 3:58 pm

Определено нямаше да стане по лесният начин.Разгледах добре момичето и не открих никакви бижута или каквото и да е било от този род с върбинка .. пък и не ми изглеждаше на такава,която да е запозанта с тези неща.Приближих се до нея.. или по точно застанах до нея като се изправих и тя не отделяше очи от мен.Впих очите си в неяните.
- Защо просто за една вечер не забравиш какво се е случвало преди с алкохола който е пил баща ти и не станеш поне за малко една малка кучка , с която съм се запознал сега ? - казах като очаквах да видя реакцията й.
След това седнах на стола си обратно облегнах се на ръката и зачаках да видя следващоата реакция на тъмнокосата.Дали беше забравила това или дали въобще е подействало ? Дали знае за нас ? Беше нова в града но това не и пречеше .. да знаеш за свръхестествени неща.Мислено си повтарях .. "Хайде Натали ... с или без върбинка в теб ще го направиш."
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:07 pm

Премигнах. Знаех, че беше за секунда, но ми се сториха векове.. И когато отворих очи.. погледнах Деймън, а после и чашата с алкохол, от която бях отказала да пия. Защо бях отказала? Нима беше нещо грешно? Нямаше значение какво говореха другите, може би беше време да направя нещо подобно? Да отпия?
Взех чашата и отпих. Хубав вкус, затоплящ устата.. Всъщност не знам защо се бунтувах толкова преди това? Очевидно е, че Деймън нямаше да ми предложи да направя нещо лошо.. Просто уиски, нищо повече.
Погледнах го, като не знаех какво точно да кажа. Гледаше ме сякаш бях експеримет, който очевидно е бил успешен, съдейки по широката му усмивка. Може би стоеше там и чакаше да отпия от минути?
-Добре, трябва да призная, че не е чак толкова лошо.. -Отвърнах, гледайки надолу. Може би чакаше да кажа още нещо? Въпроса е, че не знаех точно какво.
Върнах погледа си на красивия синеок мъж, носещ името Деймън, който така ме беше омаял. Не можех да отделя очи от красивите му очи..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:11 pm

Както виждаш за сега нещата вървяха в положителна посока и това изключително много ме зарадва.Усмивката ми всеки път ставаше все по широка и по широка отколкото преди това когато ми отказваше.Първата задача беше почти готова за пие алкохол оставаше само да се превърне в една малка кучка.А защо не и пияна кучка ?
- Хайде Натали .. цялата чаша е само за теб пии миличка .. - казах не точно заповеднически но все пак толкова много исках да видя резултата от въздействането ми.
- Не се притеснявай ако тихаресва ще ти поръчам още .. - смигнах и и взех моята часа която в момента беше посредата на масата.
Облегнах се удобно на облегалката на стола и зачаках да видя какво би трябвало да следва сега.
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:20 pm

Погледнах несигурно моята чаша, която почти беше свършила, а след това погледнах и неговата, която беше пълна почти до горе. Искаше да изпия всичко това? Замомент в мен се появи някаква несигурност, но бързо нещо вътре в мен просто ми заповяда да пия и аз смятах да го послушам.
Взех чашата ми и я изпих на екс. Сложих ръка на устните си, докато през тялото ми минаваше парещ ефект, който почти накара очите ми да сълзят. Погледнах Деймън и малко след това се присегнах и към неговата чаша. Допрях студеното стъкло до устните си, като е поколебах за няколко секунди, но в крайна сметка изпразних и тази чаша.
-Много ми харесва.. -Признах, като за момент сведох поглед , чувствайки вина, че такъв порок ме привличаше толкова много. Прехапах устна, поглеждайки съвсем внимателно Деймън, очаквайки да видя нещо друго, освен широката усмивка и интереса, които виждах на лицето му.
Спомних си, че той каза, че може би ще поръча още, да не се притеснявам.. Дали още 2 чаши нямаше да ме доведат до пияно състояние? Ами махморлука после? Никога не ми се беше случвало нещо подобно и за това се тревожех дали щях да успея да се изправя от леглото утре!
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:26 pm

Веднага щом чух от устните на Натали да излизат думите, че и харесва това веднага погледнах към бармата и ду дадох знак направо да донеше едно цяло и пълно до горе шише с уиски.Докато чакахме да дойде алкохола гледах постоянно към томнокосата и се радвах на творението си.Бутилката беше беше поставена на маста .. отворих я и подадох шишето на Натали.
- Ето миличка .. давай .. - след като пое алкохола в ръцете си аз си сипах от другото шише в моята чаша и отново се поогледах наоколо.
По голяма част от хората който бяха тук гледаха мен и Натали с изумени, а свърхестествените същества само поклащаха глава одобрително.Нямаше да лъжа че това което направих сега ми допадаше страшно много.
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:33 pm

След като ми подаде шишето, аз се загледах в пълната бутилка. Искаше ми се да изпия всичко, но не знаех дали ще мога.. И какво ще ми коства после това..
И все пак внимателно отворих бутилката, погледнах Деймън и след като видях одобрението в погледа му отпих една доста голяма глътка. Оставих шишето на масата за момент и си поех дълбоко дъх. Определено не беше толкова лесно, но пък и не беше от най-трудните неща. Сякаш тъжното момиче от преди час се беше изпарило.. Дори не се сещах за какво ме болеше преди да се запозная с Деймън.
Всичко се.. изпари, а алкохола правеше нещата значително по-лесни.. Както 2 +2.. Преди сякаш смятах сложна математична задача.. Сякаш от плещите ми падна огромен товар!
Взех бутилката отново и се заех на големи глътки да изпивам течността в нея. Колкото повече пиех, толкова по-добре се чувствах, което беше доста странно!
След около 5 минути падна и последната капка върху устните ми. Бях се справила успешно с мисията да привърша това шише.
Погледнах Деймън, който ме гледаше със задоволство.. Нещо, което не можех точно да определя.. Дали се радваше за това, че ще се напия? Или пък си мислеше нещо съвсем различно? Нямах си на идея.. Единственото нещо, което виждах са красивите му очи, които бяха вперени в мен.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:41 pm

Дали въобще е подействало това което и казах да напарви.Чакай малко или се правеше или определено първаначално не е подействало толкова колкото трябваше.Станах от стола серизен и отново я погледнах в очите.
- А къде ми е остатъка от това което казах Натали ? Малката кучка в теб ? - зададох си въпроса като заповед останах до нея за да видя дали въобещ отново действа.
По едно време през мина мисълта че тя се прави и определено знае за нас и употребява върбинката доста често така че аз да не мога да вляза в главата й.Но не вярвам това ще е тъпо от моя страна да сиго помисля след като изпълнява това да пие а всъщост мрази алкохола ? А ако ме лъжеше малката кучка доста добре се справяше с играта си, но после щеше да съжалява доста за това.
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:52 pm

Премигнах, като отново ми се стори за цяла вечност. Когато отворих очи, първото нещо, което видях беше шишето, което Деймън държеше. Трябваше да се добера до него! Но дали щеше да ми го даде? Трябваше да го взема!
Приближих се, като се усмихнах леко и се приближих към него. Устните ни бяха на сантиметри, когато просто си издърпах бутилката и се засмях. Беше отворено,което значително ме улесняваше. Облегнах се на бара, като отпих от шишето и се подсмихнах. Бях откраднала алкохол от този, който ме беше "почерпил" такъв! И все пак моят свърши-беше ред на неговото шише.
-Благодаря! -Казах, вдигайки шишето, за да се опитам да иронизирам как ловко взех шишето от един силен мъж. Изгубване на концентрация за секунда му костваше почти пълно шише Джак Даниелс.
За момент се засушах; имаше музика. Щеше да е клиширано ако изляза да играя и го поканя да танцува с мен, за това просто си танцувах на място, докато изпивах малко по малко жълтеникавата течност, която направо прогаряше тялото ми, но ме караше да се чувствам лека, като перце!
Продължавах да си танцувам, пиейки, докато гледах синеокия мъж.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Points : 267
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:57 pm

Харесваха ми накъде вряват нещата, но явно някой друг не беше съгласен с това.Телефона ми звънна и аз дигнах.Трябваше да се прибера в имението колкото може по бързо.Погледах към тъмнокосата която открадна бутилката ми с алколох и после започна да танцува.Приближих се до нея и отново впих погледа си в очите й.
- Ще помниш частта до която беше седнала до мен и пиеше своето лате а след това са ме извикали. - казах спокойно и тихо .. след това си взех якето което беше на стола до масата на която бяхме седнали.
Не исках да си тръгвам но тъй като беше наложително.Определено щях да се видя с Натали и някой друг път но кога по точно едва ли щеше да ескоро като си представим,че тя не си падаше по тези места.Но поне за това време с нея си прекарах доста добре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Mystic Grill   Бар "Mystic Grill Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Mystic Grill
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: Мистик Фолс :: Дискотеки,барове,кафенета-
Идете на: