The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG Forum

The Vampire Diaries RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Карълайн Форбс
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Габриел Хейстингс
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Ребека.
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Натали Блекуел
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Stefan Salvatore
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Scarlette.
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Carrie Dane.
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Клаус
Преди година !! I_vote_lcapПреди година !! I_voting_barПреди година !! I_vote_rcap 
Latest topics
» Реклама
Преди година !! Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 5:55 pm by Анди.

» Какъв е следващия?
Преди година !! Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:12 pm by Карълайн Форбс

»  Кой е любимият цвят на следващият?
Преди година !! Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:12 pm by Карълайн Форбс

» Оцени профила на предишният
Преди година !! Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:11 pm by Карълайн Форбс

» Момче или момиче е следващия ??
Преди година !! Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:11 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на ликът
Преди година !! Icon_minitimeПон Май 28, 2012 4:20 pm by Натали Блекуел

» Да бройм от 1 000
Преди година !! Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:55 pm by Карълайн Форбс

» Ню Йорк,преди две години.
Преди година !! Icon_minitimeНед Май 27, 2012 2:52 pm by Деймън Салватор

» Смяна на името
Преди година !! Icon_minitimeНед Май 27, 2012 2:43 pm by Katherine Pierce

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 7:11 am

 

 Преди година !!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Карълайн Форбс
Human
Human
Карълайн Форбс


Брой мнения : 366
Points : 375
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:34 pm

Поредната скучна събота нямах какво да правя беше станало едва десет всички се приготвяха за някакъв купон . Нещо уникално за пръв път щях да пропусна купон . Бях се заровила в дълго четене на една интересна книга не си спомням кой точно ми я бе дал , но си беше интересна щом я четях . А аз никога не четях книги , та аз бях Карълайн купонджийката която не пропускаше забавление . Но явно днес не ми беше ден още от сутринта ми бе станало нещо не само на мен , а на почти всички никои не ми се обади днес , а по- принцип Елена ми звънеше всяка сутрин за по-едно кафе . Но не ми се обади то не , че и аз я потърсих .Застанах до прозореца и видях някои да се приближава към къщата за минута го изгубих от погледа си .Не беше майка ми определено не беше тя . Звънна се ,а аз бързо изтичах да отворя .. Оо детските ми навици ..!!! Отворих вратата , но нямаше никой..Хайде де кой си правеше шега с мен !! Не ми беше до шеги затворих врата и се обърнах към кухнята , а Стефан стоеше пред мен.Ъъ това пък как стана кога съм го канила . Загледах го тъпо и се доближих до него . ..
-Амм... Стефан какво правиш тук ? И как по-дяволите влезе ?! -попитах като извъртях леко глава и повдигнах вежди .
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Vampire
Vampire
Stefan Salvatore


Брой мнения : 82
Points : 84
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:45 pm

Съвсем бях изгубил ума си , нямах никаква представа защо и как ,но ми се прийска да ида да посетя Керълайн ,та с нея винаги човек можеше да се позабавлява.. Излезнах от нас ,и се запътих към къщата на момичето ,не след дълго бях там , позвънях на вратата и както предполагах ,госпожицата се засили веднага да отваря.
- Здравей сладурче - казах и аз подпрях се на кухненския плот и усмихващ и се насреща
- Може ти да не си ме канила ,но не помниш ли преди време Елена ме бе поканила ,а това автоматично ми дава достъп до твойта къща - казах и аз все така усмихващ се
- А и плюс това си доста не наблюдателна влезнах точно докато отваряше вратата . И сега ако кажеш ,че не се радваш да ме видиш?
Върнете се в началото Go down
Карълайн Форбс
Human
Human
Карълайн Форбс


Брой мнения : 366
Points : 375
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:56 pm

Все още си гледах тъпо не очаквах Стефан да дойде при мен . Точно той може би очаквах Деймън защото той беше по тази част с изненадите . Но пък какво лошо Стефан може би щеше да ми повдигне духа . Сложих ръката си на рамото му и го прегърнах .
-Радвам се да те видя Стеф .. просто не очаквах ,че ще дойдеш мислех , че ще си на купона с Елена ..-казах и се отдръпнах . Тръгнах към шкафа с питиетата взех едно уиски и си налях малко .
-Ъмм искаш ли уиски ?-попитах и посегнах да взема още една чаша .
Стефан си беше Стефан само с една хубава усмивка можеше да зарадва някои на които му е супер тъпо . Взех чашата си отпих голяма глътка от уискито като в същия момент зачаках отговора на Стефан . Най-интересното беше само ,че как така е оставил Елена сама та тя не можеше без него поне така си мислех .
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Vampire
Vampire
Stefan Salvatore


Брой мнения : 82
Points : 84
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:05 pm

Елена ,та Елена защо всички когато ме видеха мислеха за нея ,да не би да си приличаме по някакъв начин или да и бях двойничка ,само че с атрибут между краката ..Господи какви мисли ми раждаше мозъка не можех да повярвам
- Та може ли една вечер поне да не говорим за Елена ,да я пропуснем ,да не мислим за нея ? - попитах я аз и кимнах в знак на съгласие ,след като ми предложи уиски.
- А ти защо не си на купона ,дане би нещо да се е случило и духа на купона да липсва от самия купон. Между другото Елена отиде с Деймън на купона ,дълга история - обясних и набързо преди да е започнала да пита отново за госпожицата с изкривен вкус
- Та ще сипеш ли й на мен?
Върнете се в началото Go down
Карълайн Форбс
Human
Human
Карълайн Форбс


Брой мнения : 366
Points : 375
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:24 pm

Защо се палеше когато питах за Елена винаги беше така . Човек да не попита нещо направо щеше да ме убие с лошия си поглед . Не исках да споря с него за нищо нито пък да се караме заради Елена .
-Добре де не се ядосвай ...млъквам . -казах и малко се нацупих не обичах да ми говорят на висок тон , а той точно това правеше . Долях си още уиски сложих ръка на плота .
-Аз ли ами не ми се ходи нямам настроение днес ..целия ми ден е провален нищо не може да го оправи .Деймън и Елена сериозно и ти просто я остави да отиде с него ..добре добре спирам няма да разпитвам .-казах и надигнах чашата с уискито ..Деймън и Елена ..ъмм интересно всичко се объркваше тотално ..от Стефан на Деймън кои ли щеше да е следващия ..Да тя ми беше приятелка , но не я разбирах напоследък се държеше по-зле и от мен самата .Усмихнах му се..
-Да разбира се ,че ще ти сипя .. -дръпнах другата чаша към мен и я напълних до горе после леко я плъзнах по плота към Стефан .. Усмихнах се чаровно и отпих от уискито като не свалях поглед от Стефан



Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Vampire
Vampire
Stefan Salvatore


Брой мнения : 82
Points : 84
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:29 pm

- Не ти се карам Кар ,просто не искам да обсъждам тази тема - казах и аз усмихвайки и се чаровно , а след това поех чашата от плота ,загледан в очите й ,който тя самата не сваляше от мен и отпих голяма глътка от уискито,
- Така определено е по -добре - огледах я ,винаги ми бе интересно какво си мислеше тя ,но просто не исках да и се ровя във мислите ,все пак не го правех с всеки
- Та да той и тя ,но нека всеки е свободен да взима ,свойте съдбоносни решения в крайна сметка
Върнете се в началото Go down
Карълайн Форбс
Human
Human
Карълайн Форбс


Брой мнения : 366
Points : 375
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:56 pm

-Така е да.. -казах и се усмихнах. И на Стефан не му беше лесно ..брат му с гаджето му ..Кофти тръпка , но той не искаше да го показва мислеше си ,че може да го скрие ,но не можеше поне аз това виждах . Защо Елена постъпваше така с него , ако бях на нейно място нямаше да пропусна шанса си с него . Погледнах към бутилката с уиски , а тя беше почти празна ..и сега какво нямаше пиене .Какво щяхме да правим с Стефан , да си говорим едва ли нямаше друга тема освен Елена . Поне аз не можех да подхвана друга де може и да имаше . Погледнах към хладилника , а на него имаше магнитче с хипопотам в поличка . Представям си Стефан в пола .. оо боже какви си ги мислех само ако разбереше Стефан нямаше да му стане приятно .Засмях се с глас , а Стефан ме погледна ..Дали бе разбрал какво си мисля ..?!!Зачудих се и след малко нещо падна на земята .Обърнах се и видях чашата си ..оо колко бях непохватна ..!! Наведох се за да събера парченцата от чашата и както винаги трябваше да стане нещо се порязах на едно от парчетата стъкло .Кръвта леко започна да тече по ръката ми ,а след това и по пода . Изправих се и отидох до мивката за да се измия .
-Добре съм ..не гледай така само малко кръв .. -казах и се усмихнах .

Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Vampire
Vampire
Stefan Salvatore


Брой мнения : 82
Points : 84
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 10:12 pm

Задържах дъха си
- Само малко кръв ли ? Я по -добре се сети с кой си в една стая , иди по добре да се измиеш и да се превържеш ,че да не станеш зайче - казах и аз и я погледнах ,едвам стоейки на мястото си и стискайки здраво барплота
- Хайде Кар ,не ме гледай така ,по -бързо отивай - казах и аз ,защо все нещо такова можеше да се случи ,мамка му едвам се сдържах ,а не ми се искаше толкова години труд да идат на вятъра заради една капка кръв , Кар се качи по стълбите облекчавайки дишането ми ,чух как пуска мивката в банята си,и я спира явно само и оставаше да се превърже. Всичко мина и мириса на кръв спря ,качих се по стълбите чукайки на вратата в стаята й
- Добре ли си ? - попитах я аз седейки на вратата
Върнете се в началото Go down
Карълайн Форбс
Human
Human
Карълайн Форбс


Брой мнения : 366
Points : 375
Reputation : 3
Join date : 18.05.2012

Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 10:21 pm

Какво толкова нямаше да ме изяде поне така си мислех .Но това си беше Стефан явно се съмняваше в себе си , но както и да е измих кръвта стичаща се по ръката ми , а след това я превързах заради Стефан . Той почука на врата на стаята ми , а аз тихо и бавно отворих .
-Добре съм Стеф ..влез -казах и се дръпнах на една страна за да може да влезе . Малко беше разхвърлено , но бързо махнах дрехите от леглото си за да може да седне някъде нямаше да го оставя да седи прав .Извадих една тениска от шкафчето си за да се преоблека , защото по тази имаше кръв .
-Стефан ако обичаш обърни се на другата страна .. -казах сваляйки бавно тениската си . Хвърлих я на една страна и взех другата която беше до Стефан на леглото .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди година !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година !!   Преди година !! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди година !!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ню Йорк,преди две години.
» Аржентина,преди година.
» Колко % харесваш този преди теб?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: Минало и Бъдеще :: Миналото-
Идете на: