The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG Forum

The Vampire Diaries RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Карълайн Форбс
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Габриел Хейстингс
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Ребека.
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Натали Блекуел
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Stefan Salvatore
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Scarlette.
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Carrie Dane.
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Клаус
Една година по къссно I_vote_lcapЕдна година по къссно I_voting_barЕдна година по къссно I_vote_rcap 
Latest topics
» Реклама
Една година по къссно Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 5:55 pm by Анди.

» Какъв е следващия?
Една година по къссно Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:12 pm by Карълайн Форбс

»  Кой е любимият цвят на следващият?
Една година по къссно Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:12 pm by Карълайн Форбс

» Оцени профила на предишният
Една година по къссно Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:11 pm by Карълайн Форбс

» Момче или момиче е следващия ??
Една година по къссно Icon_minitimeВто Май 29, 2012 5:11 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на ликът
Една година по къссно Icon_minitimeПон Май 28, 2012 4:20 pm by Натали Блекуел

» Да бройм от 1 000
Една година по къссно Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:55 pm by Карълайн Форбс

» Ню Йорк,преди две години.
Една година по къссно Icon_minitimeНед Май 27, 2012 2:52 pm by Деймън Салватор

» Смяна на името
Една година по къссно Icon_minitimeНед Май 27, 2012 2:43 pm by Katherine Pierce

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 7:11 am

 

 Една година по къссно

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Stefan Salvatore
Vampire
Vampire
Stefan Salvatore


Брой мнения : 82
Points : 84
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:51 pm

Поредната скучна и безцелна разходка из Мистик Фолс. Е в момента не
исках да слушам тъпотиите на Деймън, така че определено разходката беше
по - добрата опция, пред седенето в къщи и слушайки поредната тъпа
реплика от малкото си братче, как не трябвало да убивам хора.
Пхах...тъпотии. Та аз си бях такъв, това беше моята същност. Бях вампир,
а те пиеха кръв, а за целта трябваше да убиват хора. Все пак не всички,
можеха да пият заеща или еленска кръв, като вегеталианеца Стефан.
10
минути ходене пеша из малкия град и вече бях стигнал парка, който имаше
тънка бяла покривка, поради малките снежинки които се сипеха от небето.
Тръгнах с бавна крачка по главната алея, като се чудех на ума си. Как
за Бога се оказах в парка!? В парка!? Определено не беше типично за мен,
но след като видях познат силует в далечината, една самодоволна усмивка
се изписа на лицето ми и малкото ми "пътешествие" до парка, който не
бях посещавал никога, започна да ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:04 pm

Определено бях объркана. Беше минало прекалено кратко време, след като Деймън ми разкри какъв беше всъщност. Дефакто бях повече от объркана! Как можеше да живеем толкова свободно в свят, пълен с какво ли не! Може би имаше и същества, които никога не бях чувала ..
Както и да е! Имах нужда от малко почивка. Бях разбрала достатъчно за една вечер! Облякох си първите дрехи, които ми бяха пред очите и излязох.. Вън валеше сняг. Беше толкова красиво.. Но реално не ме интересуваше гледката.. Исках просто да си почина.
След около 10 минути бавно вървене се озовах в парка. Нямаше почти никого, макар че не беше студено. Реших, че да седна на една пейка нямаше да е толкова зле..
Седнах, като се загледах в небето.. Няколко мига по-късно обаче усетих нечие присъствие.. Напоследък сетивата ми се бяха изострили направо до непоносимост.
Огледах се, но не видях никого. Тъкмо когато си помислих, че ми се струва, някой изникна пред мен.
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Vampire
Vampire
Stefan Salvatore


Брой мнения : 82
Points : 84
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:15 pm

- Мис Блекуел, както винаги сама. - засмях се иронично, сядайки най -
нахално на пейката до нея. - Какво, омръзна ти да си говориш сама и реши
да потърсиш утеха в снежинките? - подсмихнах се леко и се засмях
отново, след което погледа ми приплъзна към нейния.
- Но , мисля че
теб май отдавна те гони депресията. Колкото до "милия ми брат" преди да
си ме попитала не съм го виждал - смигнах и' леко, след което забелязах
как склони поглед на долу, а бузите и' се зачервиха. Хванах леко
брадичката и', като повдигнах нежно лицето и' и някаква мила усмивка се
появи на лицето ми, естествено отново се проявих като задник, но честно
казано не ми пукаше особено. И да в момента точно очаквах поредният
шамар, но и за това не ми пукаше особено. Точно това му беше хубавото да
си непукист, не ти пукаше за никой и нищо. Е явно съм ударил джакпода,
като изключих всички онези гадни и объркващи чувства, определено сега
нямаше да са ми от особена полза.Но пък като се замисля ,аз самия бях обърнах ,че се държах така в момента
Но и не беше лошо да си гадняр ,да приличаш на Деймън
- Какво те мъчи ? - попитах я аз пускайки брадичката й и сядайки до нея ,не ми беше ясно защо но по- добре да се държиш добре особено с гаджетата на Деймън
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:23 pm

Знаех много добре от Деймън, че Стефан е винаги добре държащия се брат, но очевидно това се беше променило по непонятна за мен причина. Може би беше нещо свързано с това, че и двамата бяха вампири?
Попита ме какво ми е, защо съм тъжна. Бях ли тъжна всъщност? Не, по-скоро бях само и единствено объркана от това, да науча нещо такова толкова късно.
-Не знам, ти ми кажи. Научих, че света, в който живея не е това, за което го мислих.. Около нас, хората обикалят и вампири, демони, върколаци.. Ти ми кажи.. как е редно да се чувствам сега?
Погледнах го, като очаквах някакъв отговор. За него нямаше да е шокиращо, че съм разбрала.. Вероятно и той, и Деймън са били на ясно, че ще разбера какво са все някога.. И макар да знаех, че трябва да го приема.. Все още не ми го побираше ума!
-Предполагам, че ми е позволено да се чувствам поне малко объркана. -Добавих, докато сведох поглед надолу, гледайки как малките снежинки падаха надолу, носейки се по лекия вятър, който ги люлееше наляво-надясно..
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Vampire
Vampire
Stefan Salvatore


Брой мнения : 82
Points : 84
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:36 pm

Погледнах я, а тя сведе погледа си надолу ,и както самата тя си помисли и аз и Деймън бяхме на ясно ,че тя ще научи все някога истината ,но съм сигорен ,че и самия Деймън помне мъничко се беше надявал тази истина да не излезне на яве никога .
- Да нормално е да се чувстваш не малко ,а даже и доста объркана ,но виж ,ние не сме искали да сме такива , всичко е доста объркано ,а й не мога да ти обясня ,защо ни има и защо живеем сред вас ... - казах и аз ,тя се чувстваше доста объркана ,а и самия аз може би само я дообърквах за всичко това
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:42 pm

Обърнах се към него.
-Знам, че не сте го искали, Стефан. Не, че сте чудовища.. Но не знам кой би искал да прекара живота си, пиейки кръв от други, които са били като него? -Въздъхнах, сещайки се, че може би реагирах прекалено бурно на това.. Може би трябваше да изчакам Деймън да ми дообясни всичко? Дори не му дадох шанс, а просто се изплаших..
Може би бях прекалено голяма страхливка, за да се изправя лице в лице с истината, а именно, че ние, хората, не знаем нищо за света, в който живеем! Оказва се, че поне 2/3 от всички филми на ужасите съдържат поне малко истина в себе си.. Как се предполагаше, че трябва да съм спокойна за живота си?
-Стефан.. Кажи ми.. -Започнах. -Какво се предполага да направя сега? Не мога дори да спя както трябва, когато знам, че навън има бог знае какво..
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Vampire
Vampire
Stefan Salvatore


Брой мнения : 82
Points : 84
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 10:16 pm

Незнаех какво трябва да направя ,всичко беше доста объркано ,какъв съвет можех да и дам ,освен да се успокой и да се заключва вечерно време ,или просто да продължава да мисли за нас ,като за митове
- Незнам какво да ти кажа ,явно просто трябва да приемеш този факт, защото ние опредлеено не можем да изчезнем и не сме мит ,а сме си самта реалност ,за съжаление. Но повярвай ми Деймън никога не би те наранил ,в крайна сметка ти си единствената ,която успя да му се добере до сърцето й ,на която той реши да се разкрие.
- Просто трябва да се успокойш малко и да го оставиш да ти обясни - казах и аз всичко ,което мислех или по скоро това ,което според мен тя самата искаше да чуе или и аз незнам какво и казах искаше ми се ,просто да и кажа да забрави всичко ,но според мен тя го обичаше и щеше да го приеме такъв какъвто е
Върнете се в началото Go down
Натали Блекуел
Human
Human
Натали Блекуел


Брой мнения : 108
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 19.05.2012

Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 10:33 pm

Не знаех дали ми казваше това,което искам да чуя или това, което наистина мислеше. Може би наистина се радваше за мен и Деймън и се опитваше да ме окуражи.. Или пък просто се опитваше да ме накара да спра да хленча? И в двата случая му бях благодарна.. Защото малко или много се почувствах по-добре след това, което чух.
-Благодаря.. -Казах тихо, след което се усмихнах съвсем леко. Беше хубаво да чуя поне един "от тях", който мислеше, че е възможно да има връзка между вампир и човек.
Повечето, с които се бях срещнала през последните часове ме убедиха конкретно в обратното..
-Виж.. Стефан.. -Погледнах го. -Мисля си.. Дали е възможно.. някой ден.. Знаеш.. Деймън да ме постави пред избора да ме превърне или не..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Една година по къссно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година по къссно   Една година по къссно Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Една година по къссно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: Минало и Бъдеще :: Миналото-
Идете на: